Nulls Brawl IOS

Brawl stars oyununun gelişmiş versiyonunu mu arıyorsunuz? Nulls Brawl İOS, brawl stars’ın özelleştirilmiş bir sürümü olduğu için en iyi seçimdir. Değerli taşlar, altınlar, kutular ve heyecan verici özellikler gibi sınırsız kaynakların keyfini çıkarın. Nulls brawl alpha’da yeni kahramanlar, haritalar, emojiler, dövüşçüler ve görünümler dahil olmak üzere özel sunucuya erişebileceksiniz. Bu oyunu iOS işletim sistemini çalıştıran iPhone ve ipad’lerde oynayabilirsiniz.

İnsanların talebi nedeniyle, geliştiriciler herkes için ios ve IPA oluşturdu. Her şeyin kilidi açıldığı için tüm kaynakları para vermeden kullanabilirsiniz. Bu sunucunun tüm işlevlerini daha fazla gecikmeden ayrıntılı olarak tartışalım.

Nulls Brawl IOS

İOS için Nulls Brawl

Üçüncü taraf bir oyun olduğu için Nulls Brawl profilini play Store’dan indiremezsiniz. Bu sunucunun en yeni, güvenli ve yüksek hızlı indirme bağlantısını sitemizden indirin ve harika bir deneyim yaşayın. En sevdiğiniz kavgacıyı seçin ve düşmanlara karşı savaşın.

Bu çok oyunculu oyunu arkadaşlarınızla oynayın ve günlük ödüller kazanın. Bir şeyler satın almak ve oyundaki performansınızı artırmak için bu ödülleri kullanın. Sihirli kutuyu kullanabilir ve rakiplerinizi daha keskin bir şekilde öldürebilirsiniz. Tek başına veya çok oyunculu modda 3’e 3 savaşlara katılın.

Nulls Brawl İOS Özellikleri

İos sürümü için Nulls Brawl‘ın ne sağladığını öğrenelim.

Tüm Pinlerin Kilidi Açıldı

Bu sunucuda pın satın almanıza gerek yoktur. Pimler, düşmanlara karşı tepkinizi göstermek için kullanılır. Oyun deneyiminizi eğlenceli ve ilgi çekici hale getirin ve sınırsız kilidi açılmış pın’ler edinin.

Bot Dövüşü

Botlarla savaşabilir ve oyununuzu pratik yapabilirsiniz. Botların kapasitesi kavgacının seviyesine bağlıdır. Dövüşçünüzün kapasitesi arttıkça artacaktır. Kendinizi gerçek oyunculara karşı savaşmaya hazırlayabilirsiniz. Becerilerinizi cilalamak için harika bir yoldur.

Oyun Grafikleri

Oyun şaşırtıcı grafiklere sahip olduğu için bizi hayal kırıklığına uğratmıyor. Harika oyun modları ve yetenekleri olan iyi optimize edilmiş bir sunucu sizi asla sıkmaz. Kalitesi ve kararlı fps’si nedeniyle düşük kaliteli cihazlarda bile keyfini çıkaracaksınız.

Tüm Kavgacıları maksimuma çıkarın

Dövüşçüleriniz dövüş performansını artırmak için güçlere ihtiyaç duyar. Bu amaçla, güç noktalarına ihtiyaç duyar ve her seviyeyi geçtikten sonra bunları alabilirsiniz. Zaman alıcı ve zor ama endişelenmeyin, düğmeye tıklayarak karakterlerinizin güçlerini maksimuma yükseltin. Dükkana gidin ve kavgacı kutusunu açın “Tüm Kavgacıları yükseltin.” Gadget’ları, süperleri ve dişlileri kolayca güncelleyebilirsiniz.

Nulls Brawl İOS nasıl indirilir?

  • İOS için Nulls Brawl APK’yı sadece üç basit adımda indirebilirsiniz.
  • İndir düğmesine tıklayarak sunucuyu indirin.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin ver.
  • Şimdi oyunu yükleyin ve oynayın.

SSS Bölümü

Tüm kavgacıların kilidini nasıl açabilirim?

Dükkana gidin ve kavgacının kilidini aç seçeneğine tıklayın.

Android veya iOS’ta çalışıyor mu?

Evet, bu sunucu hem Android hem de ios’ta çalışır.

Nulls Brawl İOS sunucusu güvenli mi?

Bu özel sunucu, yasak karşıtı bir sürüm olduğu için% 100 güvenlidir.

Nihai Karar

Nulls Brawl İOS ile harika zaman geçirin. Ek özellikler ve HD grafiklerle değiştirilmiş bir sürümün keyfini çıkarın. Yorum bölümünde her şeyi sorabilir ve bu oyunu çevrenizde paylaşabilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir