Nulls Rush APK

Clash of Clans, supercell tarafından geliştirilen en ünlü oyunlardan biridir. Nulls Rush APK, gerilim ve maceralarla dolu COC ile aynıdır. Bu çok oyunculu oyun sizi her zaman enerjik hale getirecek ve daha yoğun ve yorucu bir rekabet yaşayacaksınız. Görseller çok etkileyici olmasa da tüm özellikleri benzersiz ve göz alıcı.

ek bilgi

İsimNulls Rush APK
Boyut108MB
GeliştiriciNulls
Son Güncelleme1 Gün önce
Version0.284
KategoriStrateji

Nulls Rush is available for ios, android, and PC. Download the latest version and enjoy all the pro functionalities. It has an easy interface and game controls, so enjoy your game to the fullest. In this article, you can read the complete guide and download details.


Nulls Rush APK

Çeşitli dikkat çekici özellikler ve karakterler göreceksiniz. Oyunun görevleri ve zorlukları var, ödüller ve altın paralar alabilirsiniz. Bir laboratuvar oluşturmak için bu kaynakları kullanın. Birliklerinizi ve komutanlarınızı eğitin ve vahşi düşmanları öldürün. Düşmanlarınızın da süper güçleri var, bu yüzden daha fazla orduya ihtiyacınız var. Laboratuvar ile birliklerin ve komutanların kilidini açabilirsiniz. Karargahı alarak seviyeleri tamamladıktan sonra karargahınızı yükseltin.

Oyuna girdiğinizde, bir helikopter var. Farklı yerlere ulaşmak için kullanın. Düşmanlarınızın altın üssünü yağmalayın ve onlara saldırın. Silahlar, kılıçlar ve diğerleri dahil olmak üzere güçlü silahlar kullanın.

Nulls Rush APK

İNDİR Nulls Rush’ın Özellikleri APK

Silahlar

Oyun, üssünüzü korumak için kullanabileceğiniz 15 ila 20 büyü sağlar. Ayrıca, düşman üslerine saldırmak için bunları kullanın. Arcade, güçlendirme, iyileştirme, buzdolabı, plazma tabancası, görünmezlik, paraşütçüler, uydu, bomba, kutu ninja, küme pastası, top, kukla, mayınları dondur, harç, mayınlar, tesisatçı deliği, roket tuzakları, tesla, Mitralyöz ve duvarlar vb.

Kırmızı Varil Patlamaları

Kırmızı renkli yüksek patlayıcı bir namlu var. Ne zaman bir şeye çarpsa patlar. Bu patlama nedeniyle, sağlık çubuğu insanların yakınında ve çevresinde en aza indirgenir. Bu en zor görevlerden biridir. Başardığınızda, bu sizin için bir nimet ve başkaları için bir felakettir.

Oyun

Düşmanınızın üssüne baskın yapın ve bu hızlı tempolu oyunda onları yok edin. Altın madenlerinden altın toplamak, performansınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Helikopter ve karargah gibi öğeleri artırabilir ve yükseltebilirsiniz. Ayrıca asker sayısını artırmanıza da yardımcı olur.

Güçlü Karakterler

Nulls Rush APK oyunu, klanlar çatışması’ndan daha benzersiz ve şaşırtıcı özelliklere sahiptir. 40’tan fazla çeşitlendirilmiş karakter elde edebilirsiniz. Ayrıca, sağlanan haritalar ve konumlarla rakibinizin üssüne baskın yapın.

PvP Gerçek zamanlı oyun

Bu gerçek zamanlı çok oyunculu oyun, ilk aşamaya yalnızca 6 asker koymanıza izin verir. Birliklerinizi, komutanlarınızı ve savunma kartınızı da artırabilirsiniz. Altın paraları ve xps’leri alın ve ordunuzu artırın.

Yüksek Kaliteli Grafikler

Bu oyun harika haritalar ve alanlara sahip karikatürize grafiklere sahip. 50’den fazla karakter, silah ve harita ile güçlerinizi açığa çıkarın.

Nulls Rush APK nasıl indirilir?

Basit adımları izleyerek Nulls Rush Apk son sürümünü indirin.

  • İlk olarak, verilen düğmeye tıklayın ve oyununuz indirmeye başlayacaktır.
  • Şimdi, bu uygulamayı çalıştırmak için üçüncü taraf erişimine izin verin.
  • Android ayarları’nı açın ve güvenlik seçeneğine tıklayın.
  • Dosya yöneticisine gidin ve Nulls Rush apk dosyasını yükleyin.

Nulls Rush APK SSS Bölümü

Cevap: Yasaklama önleyici özelliklere sahip olduğu için bu oyunu korkmadan yükleyin.

Cevap: Evet, bu oyunu hiçbir ücret ödemeden oynayabilirsiniz.

Cevap: Bu oyunda güncellenmiş silahlar ve sınırsız kaynaklar alabilirsiniz.

Nihai Karar

İşte Nulls Rush apk’sının tam incelemesi. Aksiyon, gerilim ve macera oyunları için en iyi platformdur. PvP gerçek zamanlı oyun modu ile benzersiz stratejiler oluşturun ve becerilerinizi geliştirin. Yüklerken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bize yorum yapın.